Kinga Bączek

Niestety przegrywamy wysoko w Pruszkowie z tamtejszym TOP MARKET 54-90. Tylko w pierwszej kwarcie dotrzymywaliśmy kroku zespołowi z Pruszkowa.

Twierdza Kołobrzeska

Maraton meczowy zakończyły Nasze dziewczyny. Zespół Włodzimierza Augustynowicza w ciągu miesiąca rozegrał sześć meczów.

Przegrana w stolicy

Niestety po czterech zwycięstwach nasze zawodniczki doznały porażki z aktualnym liderem I ligi.

Agata Stępień

Przed meczem spoglądając na tabelę faworytem zaległo spotkania była Nasz zespół, lecz na parkiecie już nie było tak łatwo ale zacznijmy od początku.

Trzecie zwycięstwo

Wygrana z zespołem UKS BASKET SMS Aleksandrów Łódzki 71-42 daje nam trzecie zwycięstwo w 1 lidze. Tak wysokie zwycięstwo jeszcze bardziej cieszy bo zagraliśmy bez Kariny Szczurewskiej.

Druga wygrana we własnej hali

Drugi mecz we własnej hali i drugie zwycięstwo. W meczu derbowym nasze zawodniczki pokonały rywali zza miedzy Politechnikę Gdańską II 74:51 (20:9, 22:21, 16:16, 16:5).

W środę derby Gdańska z PG

Już w najbliższą środę (4.11.2020) rozegramy zaległe spotkanie I ligi koszykówki kobiet. W hali przy ulicy Kołobrzeskiej rywalkami AZS UG będzie Politechnika Gdańska II.

Maja i Natalia w kadrze 3x3!

Początek tygodnia rozpoczynamy od świetnych informacji płynących z Polskiego.

Karina Szczurewska

To był dzień powrotów. Wróciliśmy na Kołobrzeską do hali MOSiR. Ponadto powróciła do składu kapitan naszego zespołu Karina Szczurewska a także Żaneta Szcześniak.