Twierdza Kołobrzeska

Maraton meczowy zakończyły Nasze dziewczyny. Zespół Włodzimierza Augustynowicza w ciągu miesiąca rozegrał sześć meczów. Dzisiejsze zwycięstwo nad KKS Olsztyn było zwieńczeniem tego trudnego terminarza. Pierwsze dwie kwarty to wspaniała skuteczność za 3 punkty i pewne prowadzenie do przerwy 47-25. Przewaga ponad 20punktowa utrzymała się do końca spotkania. Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrała Agata Stępień zdobywczyni 20 punktów ( 6x3pkt) i Natalia Ławicka (14pkt). Bardzo dobrze piłki rozdawały Maja Haponik (8as) i powracająca do składu Karina Szczurewska(7as). Za tydzień na zakończenie pierwszej rundy zagramy w Pruszkowie

AZS UG Gdańsk - KKS Olsztyn 77-52 (23-11, 24-14, 18-17, 12-10)

Agata Stępień 20 pkt (6x3pkt), Natalia Ławicka 14pkt(2x3pkt)

Karina Szczurewska 14pkt ( 7as, 9zb), Anna Przyszlak 9pkt, Maja Haponik 8pkt ( 8as i 5 prze), Angelika Kuras 6pkt ( 8zb, 2 bl) Kinga Bączek 6pkt (1x3pkt) Ponadto zagrały Viki Sztejman, Julia Schadach i Basia Bławat.