Porażka w stolicy

Niestety po czterech zwycięstwach nasze zawodniczki doznały porażki z aktualnym liderem I ligi. Zawodniczki Polonii Warszawa jak dotąd były nie pokonane, również dzisiaj na własnym parkiecie zdobyły komplet punktów. Po pierwszej połowie spotkania na tablicy widniał wynik 30:28. Druga część spotkania zapowiadała się ciekawie. O porażce zadecydowała wyraźnie przegrana trzecia kwarta (22:9 dla Polonii). W całym spotkaniu przegrywamy 53:76. Najskuteczniejsza w naszym zespole była dzisiaj Agata Stępień, która zdobyła 16 punktów. W środę kolejne spotkanie nadrabiamy zaległości - zespół zagra w Łomiankach w zamykającym ligową tabelę SMS PZKosz.

SKK Polonia Warszawa - AZS Uniwersytet Gdański 76:53 (19:15, 11:13, 22:9, 24:16)