Trzecie zwycięstwo !

Wygrana z zespołem UKS BASKET SMS Aleksandrów Łódzki 71-42 daje nam trzecie zwycięstwo w 1 lidze. Tak wysokie zwycięstwo jeszcze bardziej cieszy bo zagraliśmy bez Kariny Szczurewskiej.
Na tablicy nie było mocnych na nasze dziewczyny. 59 zbiórek całego zespołu a 20 samej Żanety Szcześniak. W ataku tym razem najlepiej punktowały Angelika Kuras i Natalia Ławicka zdobywczyni 15 punktów. Angelika do swoich punktów dodała jeszcze 11 zbiórek i zakończyła mecz z double-double. Bardzo dobre spotkanie zagrała Anna Przyszlak która w 21 minut zdobyła 13 punktów. Sześć asyst rozdała Maja Haponik a pierwsze punkty w zespole AZS UG zdobyła Viki Sztejman. Ale na gratulacje zasługuje cały zespół który stracił na wyjeździe tylko 42 punkty. BRAWO #UGteam. Teraz przerwa na reprezentacyjna. Na parkiet wrócimy 18 listopada gdzie podejmiemy u siebie w zaległym meczu MPKK Sokołów S.A Sokołów Podlaski.

UKS BASKET SMS Aleksandrów Łódzki - AZS Uniwersytet Gdański
42-71 (10-16, 6-18, 8-11, 18-26)
Angelika Kuras 15 pkt (1x3pkt, 11zb) Natalia Ławicka 15pkt ( 7zb)
Anna Przyszlak 13pkt (6zb), Żaneta Szcześniak 7 pkt ( 20zb,4as) Agata Stępień i Kinga Bączek 6pkt, Maja Haponik 4pkt (6as) Basia Bławat 3pkt ( 1x3pkt), Viki Sztejman 2pkt, Zuzia Bartyska