Czwarte zwycięstwo z rzędu

Przed meczem spoglądając na tabelę faworytem zaległo spotkania była Nasz zespół, lecz na parkiecie już nie było tak łatwo ale zacznijmy od początku.
Przed meczem doszło do miłego pożegnania Pauliny Kuras która przez pięć lat broniła barw AZS UG. Statuetkę oraz pamiątkową ramkę ze zdjęciami wręczył dyrektor Centrum WFiS - dr Jan Patok.
Początek meczu to szybkie prowadzenie gości 6-0 lecz z minuty na minutę nasz zespół doszedł przeciwniczki i przegonił kończąc kwartę 19-13. Druga kwarta to powiększanie przewagi naszego zespołu i do szatni schodzimy z 12 punktowym prowadzeniem które utrzymujemy do końca meczu. Nasz zespół dziś zagrał bez Żanety Szcześniak więc tym bardziej brawa dla naszego zespołu. Ponadto nasz zespół nie pomylił się na linii rzutów wolnych 7/7
W tabeli pchniemy się w górę ale w sobotę czeka nas bardzo ciężkie spotkanie w Warszawie z tamtejszą PoloniąUsunięto obraz. #UGteam

MVP meczu - Agata Stępień która rzuciła 7/10 za 3pkt
AZS Uniwersytet Gdański - MPKK Sokołów Podlaski
68-57 ( 19-13, 17-11, 14-17, 18-16 )
Agata Stępień 25 pkt ( 7x3pkt) Karina Szczurewska 10pkt ( 7zb, 9as) Natalia Ławicka 10pkt ( 7zb), Kinga Bączek 10pkt 1x3pkt ,Maja Haponik 5pkt, Angelika Kuras 4pkt, Julia Schadach 2pkt, Viki Sztejman, Zuzia Bartyska i Basia Bławat 0pkt